Delfi rytas. JAV bankų griūtis koreguoja „Euribor“: kokių palūkanų tikėtis artimiausiu metu (0)

17244
2023 kovo mėn. 16 d. 11:00
Šiandien Europos centrinis bankas turėtų paskelbti apie dar vieną palūkanų normų pakėlimą puse procentinio punkto. Vis tik praėjusią savaitę įvykusi kelių JAV bankų griūtis rinkose jau keičia palūkanų normų kilimo prognozes.

Jei metų pabaigoje Europoje buvo tikimasi kad Euribor pasieks 4,5 proc., dabar prognozuojama apie 4 proc. Ar JAV įvykusi bankų krizė stabdys palūkanų kilimą, kalbėsime su ekonomistu Aleksandru Izgorodinu.

Dabar pasikalbėsime apie „ekraninį“ turizmą. Pastaraisiais metais šis reiškinys įsitvirtina vis labiau - žiūrovai skuba apsilankyti mėgstamų filmų ar serialų išgarsintose vietose. Apie „ekraninio“ turizmo tendenciją ir kaip susiplanuoti netikėtą, būtent kino įkvėptą kelionės scenarijų šiandien kalbėsime su „Novaturo“ komunikacijos vadove Migle Bielinyte ir „Kino pavasario“ vykdomuoju direktoriumi Konradu Kazlausku.

Tradiciškai ketvirtadieniais – rubrika „Knyginėjimai. Trumpai“. Šįkart Vitalija Maksvytė pakvies prisiminti prabėgusią Vilniaus knygų mugę – kokie kūriniai sulaukė daugiausiai dėmesio.

Gegužės 11-12 dienomis vyks didžiausia technologijų konferencija Baltijos šalyse. Kas šiemet pasirodys konferencijoje mums papasakos LOGIN turinio vadovas Tomas Stasiukevičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai