Delfi rytas. Jaunos medikės mirtis atvėrė žaizdą: kas iš tiesų vyksta gydymo įstaigose? (1)

37128
2021 m. gegužės 11 d. 08:07
Šią savaitę pranešta, kad iš gyvenimo pasitraukė jauna medikė, dirbusi Šiaulių respublikinėje ligoninėje. Ši skaudi žinia vėl į dienos šviesą iškėlė mobingo problemą gydymo įstaigose. Tad apie tai daugiau kalbėsime su Lietuvos medikų sąjūdžio nare Jurgita Sejoniene.

Dėl pandemijos bei pasikeitusios politinės situacijos sumažėjo stojančiųjų į užsienio aukštąsias mokyklas, tad domėsimės, kokios galimybės lietuvaičiams studijuoti užsienyje, kokios kryptys populiariausios ir kiek kainuoja mokslas.

Šią savaitę prasidėjo fotografų Antano Sutkaus ir Artūro Morozovo bendras meninis projektas – Vilniaus universiteto dėstytojų portretų serija. Apie projekto idėją ir procesą laidoje – pokalbis su fotografu Artūru Morozovu ir Vilniaus universiteto profesoriumi Miku Vengriu.

Užimtumo tarnybos duomenimis, darbo jėgos paklausa augo beveik trečdaliu ir tai yra didžiausias laisvų darbo vietų skaičius per visą pandemijos laikotarpį. Kokie darbai siūlomi ir kokių darbų ieško lietuvaičiai, pasidomėsime laidos pabaigoje. Kviečiame rytą leisti drauge.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai