Delfi rytas. Jagelavičiūtės staigmena žiūrovams — nemokamos stiliaus pamokoskonkurso „Duok Žaibą Žvaigždei“ nugalėtojų skelbimas (50)

43376
2020 m. lapkričio 23 d. 08:29
Lapkritį pasaulis yra paskelbęs mėnesiu, skirtu vyrų sveikatai. Šiuo metu vyrai yra raginami auginti ūsus ir taip išreikšti paramą ankstyvai prostatos vėžio diagnostikai ir efektyviam gydymui. Apie tai kalbame su Santaros klinikų Urologijos centro skyriaus vedėju dr. Albertu Čekausku.

Šiandien laidoje „Delfi rytas“ paskelbsime itin didelio populiarumo sulaukusio projekto „Duok Žaibą Žvaigždei“ nugalėtojus. Konkursą organizavo Lietuvos krepšinio lyga, lietuviškas prekybos tinklas „Norfa“ ir Delfi. Iš viso konkursą sudarė du etapai. Pirmojo etapo metu konkurso dalyviai rinkosi 8 LKL krepšininkus bei 2 pramogų pasaulio žvaigždes iš kurių sukūrė savo komandą bei registravo savo mokyklas į žaidimą. Antrajame etape vyko balsavimas, kurio metu balsuotojai aktyviai atidavė savo balsus mokykloms. Šiuo metu balsai yra suskaičiuoti ir išrinktos TOP 5 mokyklos surinkusios daugiausiai „Patinka”. Šiandien burtu keliu kartu su Jonu Nainiu ir Donatu Montvydu išrinksime 1-5 vietų laimėtojus, kuriems atiteks pagrindiniai žaidimo prizai.

Lapkričio 24 dieną, antradienį 20:30 per Delfi TV įvyks naujos laidos premjera – Agnė Jagelavičiūtė pristatys stiliaus pamokų seriją „Tu turi ką apsirengti“. Kiekvieną antradienį žiūrovų lauks profesionali stiliaus pamoka, padėsianti kartą ir visiems laikams savo drabužinę susitvarkyti ir susiformuoti taip, kad daugiau niekada nekiltų problema, jog nėra ko apsirengti. Apie naujausią laidą kalbėsime su pačia A. Jagelavičiūte.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai