Delfi rytas. Įvedusi „neskiepytųjų karantiną“ Vokietija svarsto apie privalomą skiepijimą: kaip į šias naujienas reaguoja vokiečiai?

22030
2021 gruodžio mėn. 7 d. 11:00
Nors privalomasis augintinių ženklinimas ir registravimas įsigaliojo prieš daugiau nei pusmetį, šiuo metu valstybiniame Gyvūnų augintinių registre užregistruota tik 20 proc. Lietuvoje esančių keturkojų. Siekiant paspartinti šį procesą ir išsklaidyti abejones gyvūnų ženklinimo specialistė Greta Linkė šiandien atsakys į populiariausius klausimus apie augintinių ženklinimą ir registravimą.

Sparčiai daugėjant naujų koronavirusų atvejų skaičiui Vokietija įveda ribojimus nepasiskiepijusiems nuo COVID-19, o taip pat svarsto apie privalomą skiepijimą. Kaip į šias naujienas reaguoja vietos gyventojai kalbėsime su Vokietijoje gyvenančia lietuve Line Ever-Neverbickiene.

Antrus metus iš eilės socialinė iniciatyva,,Skirtingos Spalvos” ir ,,Depresijos įveikimo centras” steigia paramos fondą depresijai įveikti #(nebe)NORIUGYVENTI. Kaip prie šio fondo gali prisidėti kiekvienas žmogus papasakos iniciatyvos autoriai – Dalius Stankevičius ir psichologė Aušra Mockuvienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai