Delfi rytas. Itin lėta vakcinacija Latvijoje nepraėjo be pasekmių: ar įvesti ribojimai paskatins latvius skiepytis? (8)

46835
2021 spalio mėn. 12 d. 09:00
Vyriausybė pateikė siūlymą Seimui, jog nuo gruodžio 1-osios už privalomus testus nuo COVID-19 turėtų susimokėti patys darbuotojai, kuriems testuotis privaloma. Kaip tai paveiktų darbuotojus aiškinsimės su Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininke Inga Ruginiene.

Vėliau nusikelsime į Latviją, kur įsigaliojo trims mėnesiams įvesta nepaprastoji padėtis ir virtinė apribojimų dėl COVID-19. Apie situaciją kaimyninėje šalyje kalbėsime su Latvijos Lietuvių Bendruomenės pirmininku Rolandu Žalnieriumi.

Jau prasidėjęs šildymo sezonas grasina patuštinti lietuvių pinigines, nes centralizuotai tiekiama šiluma brangsta visoje Lietuvoje. Kaip gyventojai gali sumažinti išlaidas už šildymą laidoje klausime Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidento Valdo Lukoševičiaus.

Monė, van Gogas, Sezanas, Pisaro – šias pavardes žino daugelis, tačiau jų originalius paveikslus matė retas. Tačiau nuo šiandien žymiausių pasaulio impresionistų kūryba bus galima pasigerėti ir Lietuvoje. Plačiau apie parodą „Pasaulio dailės lobynai“ kalbėsime su „Art Central“ projektų vadovė Agne Norkute.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai