Delfi rytas. Įtampa tarp JAV ir Kinijos kaista: kiek reali naujo konflikto grėsmė? (0)

20752
2022 rugpjūčio mėn. 3 d. 11:00
Vakar vakare JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi atskrido į Taivaną, o tai gerokai įsiutino Kiniją, kuri ėmė svaidytis grasinimais. Plačiau apie šio vizito svarbą ir galimas pasekmes kalbamės su Rytų Europos studijų centro direktoriumi Linu Kojala.

Daugiau nei 1000 lankytinų objektų Lietuvoje aplankęs Mantas Brazdžionis sustoti nežada ir teigia, kad liko pamatyti dar tiek pat. Patyręs keliautojas laidoje papasakos, kokiais atrastais perliukais žavisi ir rekomenduos, ką verta aplankyti šią vasarą.

Panevėžio „Ekrano“ užtvankos avarija yra jau ketvirtoji šiemet, o senų, avarinės būklės, dažnai apskritai nenaudojamų užtvankų Lietuvoje yra ir daugiau. Kokių prevencinių priemonių reiktų imtis, kad tokios nelaimės nepasikartotų? Apie tai laidoje pokalbis su Žaliosios politikos instituto eksperte Ieva Budraite.

Būsto nuomos rinka nuolat banguoja – nuomotojai turi tiek užklausų, kad patys renkasi būsimus gyventojus, o Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, ne retai bėga ir nuo mokesčių. Kokios yra nuomotojų ir nuomininkų atsakomybės, galimos rizikos ir kaip jų išvengti. Į šiuos klausimus laidoje atsakys Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos prezidentas, advokatas dr. Edvinas Meškys.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai