Delfi rytas. Įsismarkavęs sniegas atnešė ne tik džiaugsmo, bet ir rūpesčių: ar žiemos pramogos suderinamos su karantino ribojimais? (2)

104663
2021 m. sausio 11 d. 08:10
Jau skaičiuojame ketvirtą sugriežtinto karantino savaitę ir visi su nekantrumu laukiame vilties teikiančių duomenų. Ar jau matome griežtesnių ribojimų rezultatus ir ar galime galvoti apie priemonių atlaisvinimą, jei ne visoje Lietuvos, tai bent jau kai kuriose savivaldybėse? Apie tai kalbėsime su „Euromonitor International“ duomenų mokslininku, Prezidento suburtos sveikatos ekspertų tarybos nariu Vaidotu Zemliu Balevičiumi.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas papasakos, ar pasibaigus šventiniam laikotarpui eismo dalyvių tarp savivaldybių sumažėjo, kaip lietuviai laikosi karantino reikalavimų ir kokie pažeidimai fiksuoti praėjusį savaitgalį.

Taip pat sužinosime, kiek dar laiko galėsime mėgautis visus pradžiuginusiu gausiu sniegu. Apie tai papasakos Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Prognozių ir perspėjimų skyriaus vyresnioji specialistė Teresė Kaunienė.

Be to, kalbėsimės dar viena aktuali tema – ar Lietuvoje mokiniai pakankamai juda? Mokinių judėjimo stoka ir dėl to kylančios sveikatos problemos bei galimi sprendimo būdai – apie tai papasakos Lietuvos sporto universiteto Sveikatos, fizinio ir socialinio ugdymo katedros profesoriumi dr. Arūnas Emeljanovas.

Taip pat apžvelgsime Lietuvos komandų nesėkmes ir galimybes Dakare. Apie lietuvių nuotaikas šiose velniškose lenktynėse kalbėsime su „Delfi“ sporto žurnalistu Linu Jociumi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai