Delfi rytas. Įsigaliojo Darbo kodekso pakeitimai dėl nuotolinio darbo: kuriems darbuotojams šis pakeitimas aktualiausias? (0)

21317
2022 rugpjūčio mėn. 11 d. 11:00
Nuo šio rugpjūčio įsigaliojo aktualūs Darbo kodekso pakeitimai – dirbti nuotoliu kai kurie darbuotojai nuo šiol gali reikalauti visą darbo laiką. Plačiau apie šiuos pokyčius papasakos teisininkė Diana Gečienė.

Negalią turintis žmogus – kelionėje. Dar neseniai tai buvo sunkiai įsivaizduojamas reiškinys Lietuvoje, tačiau dabar situacija gerokai pasikeitusi. Kokios technologijos padeda keliauti, su kokiais sunkumais vis dar susiduriama ir kaip išdrįsti keliauti savarankiškai? Apie tai pokalbis su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos pirmininku Pauliumi Kalveliu ir keliautoja Audre Grybauskaite.

Didžiulės keleivių eilės, tūkstančiai paklydusių ir neišrūšiuotų bagažo vienetų bei šimtai sutrikdytų skrydžių – tokia ši vasara Europos keleiviams. Ar įmanoma išvengti visų trukdžių ir ką svarbu žinoti keliaujantiems? To klausime „Avion Express“ atstovės Monikos Ostrauskienės ir „Novaturo“ komunikacijos vadovės Dovilės Zapkutės.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knyginėjimai. Trumpai“ viešės literatūros ekspertė Vitalija Maksvytė ir pristatys mąstymą keičiančias knygas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai