Delfi rytas. Išankstinis balsavimas savivaldybėse prasidės jau rytoj: kaip sekasi sekti rinkimų skaidrumą ir kokie pažeidimai fiksuojami dažniausiai? (0)

43059
2023 vasario mėn. 27 d. 11:00
Išankstinis balsavimas savivaldybėse prasidės jau rytoj, tad organizacijai „Baltosios pirštinės“ – pats darbymetis. Kaip sekasi sekti rinkimų skaidrumą ir kaip organizacija dirbs per šiuos rinkimus — pokalbis su visuomeninės organizacijos „Baltosios pirštinės“ atstovais Laimonu Petreikiu ir Valdemaru Baran.

Prieš metus kitus stebėjęsi, kad už kavos puodelį kavinėje tenka mokėti 2 eurus, pastaruoju metu pratinamės, jog kapučinas gali atsieiti ir pusketvirto euro. Ne itin guodžia, kad tai gali būti dar ne pabaiga. Ar kavos puodelis netaps prabanga? Apie tai pokalbis su „Nestle Baltics“ atstovė Ieva Bingelyte.

Šiandien, Vasario 27-ąją pirmąjį kartą Lietuvoje minima NVO — nevyriausybinių organizacijų — diena. Koks šios dienos tikslas ir ir svarba klausime Viltės Novikovaitės, Nacionalinės NVO koalicijos komunikacijos vadovės.

Pernai Lietuvoje prasidėjęs masinis išmaniųjų elektros skaitiklių diegimas, kaip ir daugelis naujovių, kelia nemažai klausimų – kam jie reikalingi ir ar tikrai išmanieji skaitikliai padeda sutaupyti? Apie tai pokalbis su ESO Išmaniosios apskaitos valdymo departamento direktorė Aurelija Židickyte-Orvyde.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai