Delfi rytas. Insultas neaplenkia ir jaunesnių: kokie požymiai išduoda, kad metas kreiptis į medikus? (2)

33328
2021 m. rugpjūčio 25 d. 08:23
Tarp žmonių mirties priežasčių pasaulyje insultas arba ūminis smegenų kraujotakos sutrikimas užima trečią-ketvirtą vietą. Kiekvienais metais pasaulyje fiksuojama iki keliolikos milijonų naujų insultų. Kas lemia šios ligos atsiradimą ir ar tikrai insultas neaplenkia ir jaunesnių žmonių, pasikalbėsime su Santaros klinikų gydytoju neurologu Ryčiu Masiliūnu.

Pusantrų pandemijos metų parodė, kad skaitmeninis raštingumas – itin svarbus norint būti konkurencingu darbo rinkoje. Vis tik ekspertai sako, kad skaitmeninio raštingumo trūkumas pakiša koją kone pusei darbo ieškančių gyventojų. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ siekia padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis, tad šiandien informacinio raštingumo temą plėtosime kartu su Informacinės visuomenės plėtros komiteto Skaitmeninės aplinkos skyriaus vedėju Arminu Rakausku.

Šiomis dienomis Vilniuje vieši pasaulinio garso gitaros virtuozas Francis Goya. Jau ketvirtadienį muzikantas surengs koncertą Trakų pilyje. Tai bus vienas iš nedaugelio užsienio muzikos žvaigždžių koncertų, šiemet vyksiančių Lietuvoje. „Delfi ryto“ laidoje – interviu su įžymybe.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai