Delfi rytas. Į sąmokslo kūrėjų akiratį pateko PGR testai: kodėl melagienų skleidėjai ėmėsi šių testų? (1)

42264
2021 m. kovo 30 d. 08:43
COVID-19 pandemija, testai bei skiepai nuo šią ligą sukeliančio viruso vis patenka į sąmokslo teorijų kūrėjų akiratį. Šįkart į jų akiratį pateko PGR testai. Kodėl plinta melagienos apie šiuos testus laidoje kalbėsime su Vilniaus Universiteto mokslo prorektore profesore Edita Sužiedėliene.

Savaitgalį M.A.M.A apdovanojimai sukėlė pasipiktinimo bangą, bet taip pat išprovokavo diskusijas, kokie renginiai būtų saugūs. Galbūt metas pripažinti naują realybė ir iš lėto saugiai atvėrinėti kultūros įstaigas turintiems neigiamą testą arba imunitetą? Kaip atrodys ateities renginiai Lietuvoje kalbėsimės su Kultūros ministru Simonu Kairiu.

Jau metus Lietuvą sukausčiusi pandemija privertė dešimtis tūkstančių žmonių išgyventi atskirties jausmą. Anot specialistų, šį pandemija dar labiau užaštrino ir šalies vyrų jaučiamą vienatvę. Apie vyrų emocinę būklę bei sprendimo galimybes kalbėsime su psichologu, projekto „Gentys“ bendraįkūrėju Antanu Grižu ir vyrų grupių vedėju Vaidotu Ambrozaičiu.

Lietuvoje pagalbos metantiems rūkyti sistemos nėra, kaip ir iš esmės nėra diskusijų apie tabako priklausomybės gydymo būdus. Tad, kur ieškoti pagalvos nusprendus mesti rūkyti? Plačiau apie problemą ir vadinamąją 30 sek. taisyklę, kalbėsimės su šeimos gydytoja, pagalbos metantiems rūkyti specialiste dr. Viktorijos Andrejevaitės.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai