Delfi rytas. Į Lietuvą sugrįžusi Monika Liu: šita „Eurovizija“ būtų beprasmė, jei laimėtų ne Ukraina (0)

23535
2022 gegužės mėn. 16 d. 11:00
Šeštadienį Turine praūžus „Eurovizijos“ finalui, sekmadienio naktį į Lietuvą sugrįžo atlikėja Monika Liu. Surinkusi 128 balus, Lietuvos atstovė konkurso finale užėmė 14-ą vietą. Kokiomis nuotaikomis grįžo Monika, oro uoste lankėsi ir domėjosi kolegė Augustė Liberytė.

Vienas iš artėjančios LOGIN 2022 konferencijos pranešėjų - Tomas Kazlauskas. Jo vadovaujama žmonių grupė viename iš bankų diegianaujovišką klientų konsultavimą – į klientų klausimus atsako robotas. Laidoje kviesime pasižiūrėti Tomo sėkmės istoriją.

Turinio transliavimo internetu bendrovė „Netflix“ suskaičiavo, kad apie 100 mln. abonentų visame pasaulyje leidžia savo draugams ir šeimos nariams naudotis savo paskyromis, o Europoje platformos slaptažodžiu dalijasi mažiausiai 17 mln. namų ūkių. Anksčiau į tai žiūrėjusi pro pirštus, dabar kompanija imasi daryti tvarką. Ar tai jau yra piratavimas ir kokie internetinio piratavimo mastai Lietuvoje, klausime Intelektinės nuosavybės apsaugos centro vadovo Vyto Simanavičiaus.

Kartais taip norisi vakarienės lyg restorane, bet iš namų eiti tingisi. Tokioms dienoms Alfas turi sprendimą: atidarykite restoraną namuose ir pasiruoškite sau lašišos kapotinį.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai