Delfi rytas. Į Lietuvą atvyksta vis daugiau ukrainiečių: kokios pagalbos jiems dabar reikia labiausiai ir kaip galime prisidėti visi? (0)

30307
2022 m. kovo 10 d. 10:17
Ukrainiečių atvykimą ir apgyvendinimą Lietuvoje organizuojančios visuomeninės iniciatyvos „Stiprūs kartu“ iniciatorius Edmundas Jakilaitis laidoje papasakos, kokios pagalbos dabar ukrainiečiams reikia labiausiai ir kaip galime prisidėti mes visi.

Kelionių organizatorius „Novaturas“, operatyviai organizuojantis pagalbą užsienyje įstrigusiems ukrainiečiams žmonėms, pasidalins, kaip vyksta šis procesas.

Knygų klubo“ rubrikoje aptarsime rimtas, apdovanotas knygas, kurias pristatys knygų ekspertė Vitalija Maksvytė.

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija šiais metais jau aštuntą kartą organizuoja Nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“. Kaip jis vyks, kas jame gali dalyvauti ir kodėl šiemet šis konkursas dar aktualesnis? Apie tai laidoje pokalbis su Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos Tarybos pirmininku Robertu Ramanausku ir konkurso organizatore Žaneta Vaškevičiene.

Taip pat „Delfi TV“ žiūrovams pristatysime naujieną – jau šį šeštadienį, 12 val. eteryje startuos nauja laida „Pakvaišę dėl grožio“. O projekto sumanytoja ir laidos vedėja Laura Bielskė papasakos, ko tikėtis šioje laidos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai