Delfi rytas. Į kovą sukilę pienininkai: gauname iki 30 centų už litrą, o vartotojai moka 1,7 eur (0)

29193
2023 m. vasario 7 d. 10:41
„Kas yra didesnis skrudžas – perdirbėjas ar pardavėjas“, - vakar prie perdirbimo gamyklų ir didžiųjų prekybos centrų būstinių vykusiame proteste klausė pienininkai. Pieno gamintojai akcentuoja, kad pieno supirkimo kainos sumažėjo tiek, kad yra mažesnės nei jo savikaina. Anot ūkininkų, parduotuvėje pieno litras kainuoja 1,7 eur, o gamintojas gauna apie 30 centų, kuomet savikaina siekia apie 35 centus už litrą. Daugiau apie susiklosčiusią situaciją kabėsime su Delfi Agro rubrikos redaktoriumi Arūnu Milašiumi.

Naktį iš sausio 31-os į vasario 1-ąją Monake finišavo prestižinis „Monte Carlo Historique“ ralis, kuriame Lietuvių Karolio Raišio ir Ovidijaus Meilūno ekipažas užėmė 2 vietą seniausių automobilių kategorijoje ir fi/išavo šešti absoliučioje įskaitoje iš 285 dalyvių. Iš pirmų lūpų apie dalyvavimą prestižinėse lenktynėse – pokalbis su Karoliu Raišiu.

Žmonės raginami ištrinti „TikTok“ programėlę iš savo telefonų, o Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų komiteto pirmininkė perspėjo, kad „mes naiviai“ vertiname šios programėlės keliamą grėsmę. Tad šiandien minint saugesnio interneto dieną pasikalbėsime apie kibernetinį saugumą ir patarsime, kaip išvengti grėsmių naršant. Su mumis – kibernetinio saugumo ekspertas Marius Pareščius.

Jūsų dėmesiui - mūsų kolegų paruoštas aiškinamasis video apie Kiniją, jos istoriją, egzotišką praeitį ir kokią ateitį ji sukurs?

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai