Delfi rytas. Gydytojas urologas – apie prostatos vėžį: kokie pirminiai simptomai ir kuriems vyrams susirūpinti reikėtų jau dabar? (0)

61557
2021 m. rugsėjo 15 d. 08:19
Pasaulinės kovos su prostatos vėžiu dienos proga apie šią ligą bei jos diagnostiką kalbėsime su Santaros klinikų Urologijos skyriaus vedėju gydytoju urologu dr. Albertu Čekausku.

Delfi televizija naująjį sezoną pasitinka kupina naujienų, viena jų – laida „Gimę ne Lietuvoje“. Jos vedėjas – lietuviškai kalbantis, beveik 9 metus Lietuvoje gyvenantis Toye Samsonas Abiodunas – laidoje kalbins mūsų šalyje kuriančius verslą, dirbančius ir gyvenančius užsienio piliečius. Daugiau apie šią laidą išgirsite „Delfi ryte“.

Sporto ir sveikatingumo festivalis „Sveika, Neringa!“ šiemet sugrįžta su kilnia misija. Rugsėjo 18-ąją renginio dalyviai galės pasirūpinti Neringos išsaugojimu. Apie šį festivalį (ir ne tik) kalbėsime su dainininku Vidu Bareikiu.

Šį penktadienį Vilniaus Vingio parke vyks unikalus bėgimas „Insane Run“. Visoje distancijoje siaus net septynios gamtos stichijos, tad laidoje aiškinsimės, ką teks pajusti renginio dalyviams. Apie tai papasakos renginio iniciatorius Mantas Paliokas ir Extremedelight.lt rinkodaros ir sporto projektų komunikacijos vadovė Inga Matkevičienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai