Delfi rytas. Gripas niekur nedingo: kodėl siaučiant pandemijai ypač svarbu skiepytis ir kaip atskirti gripą nuo Covid-19 ligos (1)

58127
2021 m. rugsėjo 29 d. 08:16
Šiandien yra minima Pasaulinė širdies diena. Būtent širdies ir kraujagyslių ligos nulemia daugiau nei 50 procentų mirčių Lietuvoje. Tad norint atkreipti dėmesį į šias sveikatos problemas, Pasaulinę širdies dienos proga Lietuvos žemėlapį papuoš penki širdies formos maršrutai. Daugiau apie tai kalbėsime su Lietuvos širdies asociacijos prezidente profesore dr. Sigita Glaveckaite ir „Trenkturo“ vadovu Deividu Urbonavičiumi.

Pasaulį užvaldžius Covid-19 pandemijai, atrodytų, primiršome kitas užkrečiamąsias ligas. Vis tik jos niekur nedingo, sako specialistai ir ragina saugotis. Rudenį prasideda gripo sezonas, tad šį rytą klausime, kodėl siaučiant Covid-19 pandemijai yra svarbu skiepytis nuo gripo. Apie tai kalbėsime su Santaros klinikų Vaikų infekcinių ligų skyriaus vedėja dr. Inga Ivaškevičiene ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausiąja specialiste Greta Gargasiene.

Šiandien „Auga Group" pristato naujieną, kuri, kaip teigia įmonių grupės vadovai, pakeis visą Lietuvos žemės ūkį. Bendrovės vadovas Kęstutis Juščius net užsiminė, kad smulkūs ir vidutiniai ūkiai neskubėtų išparduoti savo karvių ir žada, kad tai bus pasaulinio lygmens technologija. Apie šias naujienas iš pirmų lūpų papasakos Delfi „Agro“ skilties redaktorius Arūnas Milašius, kuris šiuo lankosi „Auga Group" surengtoje konferencijoje.

Laidoje aktorius, TV laidų ir renginių vedėjas ir rašytojas Juozas Gaižauskas pristatys savo naują romaną „Tigras, glostantis pėdas“.

Lietuvoje skyrybomis baigiasi beveik kas antra santuoka. Kodėl žmonės išsiskiria po daug kartu pragyventų metų ir kaip galima išsaugoti ir pagerinti santykius, šį rytą to klausime gydytojos psichoterapeutės Aurimos Dilienės.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai