Delfi rytas. Galimybių pasas nudžiugino ne visus: kurie sprendimai sulaukė daugiausia neigiamų reakcijų? (0)

52519
2021 m. gegužės 6 d. 08:18
Galimybių pasas kol kas nesuteiks galimybės eiti į naktinius klubus; Vilniaus naktinio aljanso pirmininkas Markas Adamas Haroldas tai vadina diskriminacija. Kodėl, anot jo, Vyriausybė nesupranta, kuo baras skiriasi nuo naktinio klubo, „Delfi ryto“ laidoje paklausime paties naktinio aljanso pirmininko.

„Delfi“ parengė straipsnių ciklą apie tai, kas ir kaip Lietuvoje finansuoja dezinformaciją. Žurnalistai domėjosi Rusijos valstybine žiniasklaida, Lietuvos viešosios erdvės paraščių veikėjais ir tuo, kas lemia, ar jų projektai tampa sėkmingi. „Delfi verslo“ laidoje naujienų žurnalistas Edgaras Savickas papasakos, kodėl Lietuvoje prieinama Kremliaus žiniasklaida nesistengia uždirbti pelno.

Vakar vakare mėlyna spalva nušvito keturi Vilniaus tiltai – taip buvo paminėta Pasaulinė plautinės hipertenzijos diena. Visame pasaulyje, minint šią dieną, siekiama atkreipti dėmesį į minėtą ligą bei didinti diagnozės žinomumą. Kokia tai liga ir kaip ją atpažinti, laidoje kalbėsime su Kauno klinikų gydytoja pulmonologe Deimante Hoppenot.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“ aptarsime tris istorinės tematikos knygas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai