Delfi rytas. Emocijos karo akivaizdoje: ką daryti, kad nuovargis nestabdytų pagalbos teikimo? (0)

15463
2022 birželio mėn. 17 d. 11:00
Savanorių organizacijos pastebi mažėjantį savanorių aktyvumą telkiantis pagalbai Ukrainai, tačiau ar tai reiškia, kad žmonės pavargo padėti? Psichologai sako, kad žmonės pavargo ne padėti, o nuolat „būti“ kare – nuo sunkių emocijų, įtampos, jaudulio. Tad kaip sugebėti susitvarkyti su savo emocijomis ir toliau padėti nuo karo kenčiantiems žmonėms, klausime psichologės Mildos Kielės.

Paukštiena – vienas populiariausių produktų lietuvių racione. Valgome beveik kasdien, tačiau ar mokame išsirinkti kokybišką mėsą? Kaip tai padaryti, mums patars „Vilniaus paukštyno“ ir „Kaišiadorių paukštyno“ direktorius Darius Gudačiauskas.

Vakar Eurovizijos nugalėtojai „Kalush Orchestra“ pasirodė Kaune, į Žalgirio areną susirinko būrys gerbėjų.Scenoje taip pat pasirodė Monika Liu, 8 kambarys bei Mad Money. Siekiant paremti Ukrainą, koncertą organizuojantis naujienų portalas „Delfi“ net pusė visos už bilietus surinktos sumos skirs fondui „Aš esu Ukraina“, kurį įkūrė Ukrainos ambasada Lietuvoje. Reportaže – renginio akimirkos.

Vasara – tikra palaima gėlių ir augalų mylėtojams. Vilniaus universiteto Botanikos sode apsilankiusi kolegė Kornelija Jasiūnaitė tuo įsitikino – ten tikrai netrūksta akinančių spalvų ir svaiginančių kvapų – nuo sodo karalių rododendrų iki gražuolių – alyvų. Tad kviečiu pasinerti į gėlių grožį ir pasiklausyti botanikos sodo darbuotojų, jos atskleis, kokių gėlių geriau nesodinti šalia miegamojo langų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7475
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7698