Delfi rytas. Ekonominės rudens prognozės: kas laukia šaltuoju metų laiku ir kaip galime sutaupyti jau šiandien? (0)

20955
2022 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:00
Augančios elektros energijos, paslaugų ir maisto prekių kainos jau dabar verčia žmones peržvelgti savo vartojimo įpročius ir ieškoti naujų būdų kaip sutaupyti. O kas gyventojų ir verslo laukia rudenį ir kaip galime sutaupyti jau šiandien? Apie tai laidoje „Delfi rytas“ kalbėsime su SEB banko ekonomistu Tadu Povilausku ir „Ignitis grupės“ energetinio efektyvumo programos vadove Asta Vaituleviče.

Medikai ir pareigūnai perspėja – per paskutinius dvejus metus gerokai padaugėjo vaikų, nukentėjusių nuo šunų įkandimų. Kas lemia šią augančia statistiką ir su kokiais sužalojimais tenka susidurti klausime LSMU Kauno klinikų Vaikų intensyvios terapijos skyriaus vadovo Vaidoto Gurskio.

Praėjusį savaitgalį pajūrį drebino visas tris dienas trukęs festivalis „Karklė“. Tūkstančiai lankytojų velniškame karštyje ne tik šėlo ryškiausių lietuvių atlikėjų ir aktualiausių pasaulinio garso žvaigždžių koncertuose, bet ir išbandė įvairias išskirtines pramogas. Pamatykite viską iš vidaus žurnalistės Kornelijos Jasiūnaitės reportaže.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai