Delfi rytas. Duomenų nutekinimo skandalas išryškino senas spragas: ar Lietuvos įmonės pasiruošusios saugoti savo klientus? (1)

56419
2021 m. vasario 18 d. 08:51
Didelio visuomenės dėmesio sulaukęs „Citybee“ klientų duomenų nutekėjimo atvejis visiems priminė duomenų apsaugos svarbą. Kaip apsaugoti savo duomenis ir kaip elgtis įmonėms, kurioms juos patikime? Apie tai laidoje pasakos „Baltic Amadeus“ technologijų direktorius Vitalis Kavaliauskas.

Skaitmeninėje erdvėje ne tik nugula mūsų asmeniniai duomenys. Šiemet į ją persikelia ir įvairūs renginiai. Vienas jų – virtuali verslo konferencija „NEXT ECONOMY 2021“. Kokių temų ir pranešėjų tikėtis šiemet papasakos „BZN Start“ įkūrėja, strategė Živilė Glaveckaitė.

Kasmetinis „LTeam žiemos festivalis“ šiemet taip pat nebuvo atšauktas, tačiau dėl visuotinio karantino nuspręsta pakeisti jo formatą – tradiciniu jau tapęs renginys vyksta virtualiai. Kaip visa tai atrodo ir kas jame gali dalyvauti laidoje pasakos olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevičius.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“ svečiuosis autorė Rūta Mataitytė, kuri pristatys naujausią romaną „Pavogtas dienoraštis“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai