Delfi rytas. Didieji metų išpardavimai: kas slepiasi po akcijų lipdukais ir kaip nenusipirkti „katės maiše“žurnalistinis tyrimas atskleidė juodąją policijos pusę (5)

36110
2020 m. lapkričio 20 d. 07:57
Artėjant didžiųjų metų išpardavimų laikotarpiui parduotuvių vitrinose ir internete pasirodo galybė patrauklių pasiūlymų. Skelbiamos didžiulės nuolaidos gali suvilioti, tačiau galime ir apsigauti. Tad kaip per akcijas apsipirkinėti protingai, kalbame su Vartotojų teisių apsaugos tarnybos vadove Neringa Ulbaite.

Skandalingos ir iki šiol niekur neskelbtos istorijos apie Lietuvos policijos pareigūnus, kurie dėl pinigų buvo pasiryžę bet kam – apie tai naujausia žurnalisto Dainiaus Sinkevičiaus žurnalistiniu tyrimu paremta knyga „Policijos dievai“. Tad „Delfi ryto“ laidoje kalbėsime su pačiu knygos autoriumi Dainiumi Sinkevičiumi.

Siaučiant virusams ir infekcijoms pats metas pasikalbėti apie lietuvių vaistų vartojimo įpročius. Ar atsakingai vartojame paskirtus medikamentus, kas nutinka, kai vaistų vartojame per daug ir kokiais atvejais kur kas geriau būtų tų vaistų iš viso išvengti – patars vaistininkas Kęstutis Beržinis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai