Delfi rytas. Dar vienas „Šeimų maršas“ Vilniuje: ko pasieks organizatoriai ir kaip vertinti politikų reakcijas (8)

31142
2021 m. birželio 16 d. 08:18
Šeimų maršo organizatoriai apėjo draudimą ir surengė dar vieną maršą Vilniuje – žada net tris protestų dienas. Pasikalbėsime apie patį protestą ir politikų komunikaciją su Vytauto Didžiojo universiteto docentu Bernaru Ivanovu.

Birželio 17 dieną startuoja „Swedbank“ inicijuotas socialinis projektas „17“. Interaktyvi iniciatyva supažindins visuomenę su Jungtinių Tautų Darnaus vystymo tikslais. 17 skirtingų instaliacijų Vilniuje supažindins su skurdo ir bado mažinimo, ekologijos, sveikatos gerinimo, lyčių lygybės, švietimo ir kitais tikslais.

Vasara jau džiugina karščiais, o kur gi geriausia atsivėsinti ir poilsiauti, jei ne prie ežero, jūros ar kito vandens telkinio. Vis tik šiuos sezonu gelbėtojai įspėja apie nesaugių maudynių pasekmes, tad apie tai pasikalbėsime su Lietuvos sporto universiteto plaukimo dėstytoja dr. Birute Statkevičiene.

Pasidalinsime patarimais mėgstantiems iškylauti gamtoje – kaip elgtis su įvairiausiomis atliekomis, kurios lieka po tokių išvykų, kalbame su „Ecoservice“ atliekų rūšiavimo ir perdirbimo verslo direktore Jurgita Nacevičiene.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai