Delfi rytas. Dalis KET pakeitimų įsigalios nuo kitų metų: kokios naujienos laukia? (0)

38643
2021 m. rugsėjo 16 d. 08:22
Vyriausybė trečiadienį pritarė pluoštui Kelių eismo taisyklių pakeitimų, kurie palies beveik visus eismo dalyvius. Pirmi pokyčiai įsigalios jau sausį, tad laidoje susisiekimo ministerijos atstovas Dmitrij Bial papasakos, kas keisis, o kaip tai paveiks realią situaciją keliuose klausime vairavimo instruktoriaus Artūro Pakėno.

Šiuo metu JAV viešinti ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę papasakos apie kosmoso sektoriaus galimybes Lietuvoje bei JAV ir Lietuvos bendradarbiavimą.

Alfas Ivanauskas rudenį grįžta su atnaujintomis laidomis. „Alfo didysis šou“ kvies jus kasdien pamatyti vis naują laidą. Tad kuo naujajame televizijos sezone stebins žiūrovų pamėgtas virtuvės šefas?

Šiais metais vyksianti aplinkos dizaino konferencija „Garden style“ paskirta temai „Čia gimsta idėjos“. Joje kraštovaizdžio profesionalai dalinsis idėjomis ir miesto apželdinimui, ir privačiam mėgėjo kiemui. Apie šių erdvių gražinimą bei konferencijos programą laidoje kalbėsime su apželdinimo kursų „Geltonas karutis“ organizatore Lina Liubertaite.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“ knygų ekspertė Vitalija Maksvytė pristatys rimtas negrožines knygas, kurios skirtos asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai