Delfi rytas. Daiva Žeimytė-Bilienė subūrė būrį profesionalų ir pristato išskirtinį projektą Lietuvos moterims (0)

22672
2022 gruodžio mėn. 2 d. 11:00
Delfi ryto“ laidoje svečiuosis žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė, kuri bendradarbiaudama su „WoW University“ pristato ekonominio ir emocinio stabilumo kursą „Stiprios“, skirtą Lietuvos moterims.

Apie savižudybę galvoja ne tik suaugusieji – tokių minčių gali turėti ir vaikai, sako specialistai. Reportaže – specialistų patarimai, kaip pastebėti pakitusį vaiko elgesį.

Gražiausias žiemos šventinis laikotarpis neretai būna lydimas ir padidėjusio streso bei įtampų. Kaip palengvinti šį periodą, kad jis netaptų našta, ir pagerinti savo emocinę būseną, klausime „Camelia“ vaistininkės Virgilijos Bečelytės.

Tik trečdalis darbingo amžiaus žmonių su negalia turi darbą. Siekdamas pakeisti šią statistiką, Neįgaliųjų reikalų departamentas inicijavo kampaniją „Jokio skirtumo“, kuria skatina šalies darbdavius įtraukti žmones su negalia į atvirą darbo rinką ir parodyti, kad nėra skirtumo, su ar be negalios. Daugiau pasikalbėsime su Neįgaliųjų reikalų departamento direktore Egle Čaplikiene ir agentūros „Idea prima“ projektų vadovu Edgaru Batušan.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai