Delfi rytas. COVID-19 reanimacija iš arti: kokio amžiaus ir būklės pacientai kovoja dėl gyvybės? (1)

92332
2021 m. spalio 7 d. 08:20
Vakar dienos duomenimis, ligoninėse gydomi 1356 COVID-19 sergantys žmonės, 121 iš jų – reanimacijoje. Būtent intensyviosios terapijos skyriuje gydomi sunkiausi ligoniai, kovojantys dėl savo gyvybės, didelei daliai jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija. Kaip atrodo padėtis reanimacijos skyriuje, kokie ligoniai čia gydomi, kalbėsimės su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja reanimatologe Smilte Kolevinskaite.

Jau rytoj visi Lietuvos moksleiviai kviečiami į virtualų renginį „Užsikrauk karjerai“. Moksleiviai iš visų Lietuvos miestų ir miestelių sužinos, kaip darbdaviai ieško talentų ir kaip gauti išsvajotą darbą, išgirs žinomų žmonių ir savo srities profesionalų diskusijų ir gaus praktinių patarimų, kaip elgtis per darbo pokalbį ar susikurti gyvenimo aprašymą. Apie visa tai pasikalbėsime su „Junior Achievement Lietuva“ vadove Andželika Rusteikiene ir „Coca-Cola HBC“ Lietuvos pardavimo vadovu Deividu Jančiumi.

„Betė ir skraidanti gimtadienio dovana“ – štai tokią knygą vaikams šiandien jums pristatysime „Knygų klube“ su knygos bendraautore Vitalija Maksvyte ir dailininke Lina Itagaki.

Tradiciškai ketvirtadieniais pristatome, kokių naujienų jums paruošė „Delfi plius“ – papasakosime apie sveikatą, elektros kainas, egzotiškas keliones ir šiurpinančias kriminalines istorijas

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai