Delfi rytas. COVID-19 atvejų augimas po ilgos pertraukos tapo teigiamu: ar jau prasidėjo ketvirtoji banga? (0)

49474
2021 m. liepos 12 d. 08:16
Po ilgos pertraukos Lietuvoje savaitinis COVID-19 atvejų augimas iš neigiamo virto teigiamu. Su duomenų mokslininku Vaidotu Zemliu-Balevičiumi kalbėsime, ar tokią situaciją jau galima vadinti ketvirtosios koronaviruso bangos pradžia.

Vakar mėnesį trukusi futbolo šventė pasiekė kulminaciją – Europos čempionų karūną iškovojo Italija, susirungusi finale su Anglija. Apie tai, koks buvo šis čempionatas, kalbėsime su buvusiu ilgamečiu futbolo teisėju Pauliumi Malžinsku.

Rugpjūčio 14 dieną Kuršių nerijoje startuoja komandinis triatlonas „Redbull 211“. Daugiau apie šį Lietuvoje analogų neturintį renginį papasakos Lietuvos triatlono taurės organizatorius Audrius Jaraminas.

Vilnietė Aliona apie tai, kad jos sūnui Lukui gali būti autizmas niekada nebūtų pagalvojusi. Visgi, kaip pasakoja vaiko mama, ji iš karto pamatė, kad jauniausia jos atžala yra kitokia nei kiti vaikai – sūnus beveik nereikalaudavo dėmesio, žaisdavo vienas, vengdavo mamos prisilietimų. Dvylikamečio Luko tėvai diagnozę išgirdo, kai vaikui buvo šešeri metai. Daugiau žiūrėkite kolegos Tito Atraškevičiaus parengtame pasakojime.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai