Delfi rytas. COVID-19 atmainos kėsinasi ne tik į kvapus ir skonius: kaip virusas pažeidžia mūsų regą?

49469
2022 sausio mėn. 24 d. 11:00
Su Covid-19 virusu pasaulis kovoja jau beveik dvejus ir per šį laiką vis daugiau apie jį sužino. Tai, kad kai kurios viruso atmaino kėsinasi į kvapo bei skonio receptorius – nebe naujiena, tačiau vis daugiau mokslinių studijų rodo, kad virusas gali pažeisti ir regą. Daugiau apie tai kalbėsime su gydytoja oftalmologe Guoda Laurinavičiūte.

Ekstremali kelionė motoroleriu į Norvegijos Šiaurę – atšiaurūs Skandinavijos keliai ir nakvynės po atviru dangumi. Kelionių mopedu entuziastas Vygintas Ušinskas šiuo projektu skatins paaukoti žmogui, kuris darbe prarado abi rankas. Pinigai reikalingi bioninėms rankoms implantuoti. Na o visus nuotykius, patirtus kelyje, išvysite portale „Delfi“. Daugiau apie ekstremalų ir altruistišką projektą kalbėsime su keliautoju Vygintu ir Matu Gudauskiu, dėl kurio ši kelionė rengiama.

Nuo šių metų keitėsi vartotojų teisių, susijusių su nekokybiškomis prekėmis, reguliavimas ir kai kurios taisyklės. Tad ką reiktų žinoti apie nekokybiškų prekių grąžinimą, mums patars teisininkė Raminta Bučiūtė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai