Delfi rytas. Besiskiriančios poros dalijasi bendru augintiniu: kada prireikia teismo? (0)

33570
2021 m. spalio 27 d. 08:11
„Swedbank“ kviečia Lietuvos smulkiuosius verslininkus į verslo stiprinimo programą ir pristato smulkaus verslo akademiją „Kiekvienas gali“. Apie smulkiojo verslo skatinimą daugiau kalbėsime su „Swedbank“ Smulkių verslo klientų ir rinkodaros vadove Rasa Verkauskaite-Kazanskiene bei viena iš akademijos dalyvių „Cozy Cuts“ vadove Marta Paliukiene.

Kur yra žmogaus ištvermės riba? Štai tokį klausimą kelią ir galbūt į jį atsako modernus, audiovizualinis oro spektaklis „Endurance“. Spektaklis buvo rodytas du kartus limituotam žmonių kiekiui „Menų spaustuvėje“, bet nuo šiandien jis bus prieinamas laisvai video formatu Lietuvos ir užsienio auditorijoms. Apie tai daugiau papasakos idėjos sumanytojas ir garso takelio autorius Maximilianas Opriška ir oro akrobatas, aktorius Konstantinas Kosovec.

Beveik kas antra santuoka Lietuvoje baigiasi skyrybomis. Atrodytų, didžiausios problemos – vaikų priežiūra ir turto dalybos. O ką daryti, kai šeima arba pora turėjo bendrą augintinį? Ar yra išeitis, jei besiskiriančios susituokusios ir nesusituokusios poros nepasidalina gyvūnu? Kaip elgtis tokiose situacijose, šį rytą patars gyvūnų apsaugos ir teisių organizacijos vadovė Brigita Kymantaitė ir advokatė Evelina Nevulienė.

Portale „Delfi“ jau lapkričio 23-25 dienomis vyks visiškai nemokama asmeninių finansų konferencija „Mano investicija“. Savo sričių profesionalai patars, kaip valdyti savo finansus ir papasakos apie įvairiausias investavimo galimybes. O šį rytą pasidomėsime investicijomis į kriptovaliutas – ar tai vis dar patraukli investicijų kryptis ir kokia kriptovaliutų ateitis, šį rytą klausime „Bankera“ ir „SpectroCoin“ bendraįkūrėjo Vytauto Karalevičiaus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai