Delfi rytas. Atlaisvinimų ir žmonių judėjimo daugėja, bet naujų atvejų augimas sustojo: ar jau artėjame prie karantino pabaigos? (0)

67828
2021 m. gegužės 10 d. 07:49
Naują savaitę tradiciškai pradėsime su duomenų mokslininku Vaidotu Zemliu-Balevičiumi, su kuriuo aptarsime pandeminius skaičius ir tai, kas pasikeitė per savaitę.

Su alergijomis susiduria vis daugiau žmonių – skaičiuojama, kad po penkerių metų tokių bus kas antras. Ar įmanoma jų išvengti ir ar susidūrus su šia bėda įmanoma susigyventi? Apie tai kalbėsime su Santaros klinikų gydytoju-alergologu Linu Griguola.

Dėl karantino pakitęs bendras dienos režimas turėjo didelės įtakos ir pasikeitusiems žmonių mitybos įpročiams. Specialistų teigimu, tendencija aiški – priaugome daugiau svorio, o išlaikyti griežtą režimą darosi vis sudėtingiau, todėl ypač svarbiais čia tampa užkandžiavimo įpročiai. Ką daryti norint sugrįžti į normalios mitybos vėžias kalbėsime su gydytoja dietologe Egle Kliukaite-Sidorova.

Kaunas išaugo ir yra pasiruošęs įžengti į Europos kultūros sostinės metus, o ta proga pasirinktas šūkis: „Iš laikinosios į šiuolaikinę!“ visiems byloja apie miestelėnų ambiciją keistis ir keisti. Kas Kaune keitėsi ir ko tikėtis miesto svečiams ateinančiais metais, laidoje papasakos „Kaunas 2022“ Rinkodaros ir komunikacijos vadovas Mindaugas ir Kūrybos vadovė Renata Šarkauskaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai