Delfi rytas. Atėję karščiai pridarė bėdų: kaip apsisaugoti ir kada net nekišti nosies į lauką? (0)

42329
2021 m. birželio 22 d. 08:26
Karšti orai žmones išviliojo į paplūdimius, todėl gelbėtojams tenka dirbti išsijuosus. Kokios dažniausios poilsiautojų traumos ir koks elgesys paplūdimyje gali pakenkti jūsų sveikatai? Apie tai kalbėsime su skubiosios medicinos gydytoju Andriumi Černausku ir „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotoju Aleksandru Siakki.

Šių metų gegužę „Sodrai“ pradėjus skelbti įmonių vidutinių atlyginimų skirtumus pagal lytį, „Creditinfo Lietuva“ išanalizavo skirtingose srityse gaunamus atlygius. Tyrimas parodė, kad Lietuvoje vyrai daugiau uždirba 72 veiklos srityse, o moterys tik – 9-iose. Apie šio tyrimo tikslą ir ar ką daryti, kad situacija keistųsi kalbamės su „Creditinfo Lietuva“ verslo strategijos ir plėtros vadove Jekaterina Rojaka ir „AIMS Lietuva“ vadovaujančiuoju partneriu Šarūnu Dyburiu.

Jei vairuodami atrašinėjate į žinutes ar naudojatės telefonu be tam skirtos specialios įrangos, ne tik darote pažeidimą, bet ir rizikuojate savo ir kitų eismo dalyvių saugumu. Į šią problemą įdomiu, netikėtu ir nuotaikingu kampu pamėgino pažvelgti „Delfi TV“ laidos „nežVAIRUOK“ kūrėjai bei dalyviai – Paulius Garkauskas ir Saulius Žvirgždas.

Šiandien „Delfi ryte“ – muzikinė premjera. Prasidedant vasarai, atlikėja Eva pristatys naujausią dainą – „Tiesiog pabūkim“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai