Delfi rytas. Artėjant karo Ukrainoje metinėms, Lietuvos organizacijos skelbia palaikymo akciją - „Radarom!“ (0)

49336
2023 sausio mėn. 30 d. 11:00
Infliacija lėtėja, tačiau maisto kainos dar kyla. Be to, vartotojai pastebi, kad už lietuviški gaminiai Lietuvoje kainuoja daugiau nei užsienyje. Kodėl taip yra? Tai aiškinsimės su maisto kainas stebinčio portalo Pricer.lt maisto krypties vadovu Petru Čepkausku ir ekonomistu Aleksandru Izgorodinu.

Atpigus elektrai rinkoje, reguliuojanti institucija ragina vartotojus atidžiai įvertinti turimus elektros tiekimo planus ir ieškoti galimybių mokėti už elektrą ne daugiau 28 centų už kilovatvalandę. Ką daryti vartotojams su turimomis sutartimis klausime energetikos eksperto Vidmanto Jankausko.

Artėjant karo Ukrainoje metinėms, Lietuvos organizacijos susivienija ir skelbia didžiausią Ukrainos palaikymo akciją - „Radarom!“. Akcijos metu – nuo sausio 30 d. iki vasario 24 d. kviečiama aukoti oro erdvės stebėjimo radarams. Daugiau apie akciją papasakos organizacijos „Blue/Yellow“ įkūrėjas Jonas Ohmanas, visuomenininkas, „Laisvės TV“ įkūrėjas, laidų vedėjas Andrius Tapinas ir organizacijos „Stiprūs kartu“ iniciatorius Edmundas Jakilaitis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai