Delfi rytas. Ar teisingai suprantame „imuniteto pasą“: ką jis išlaisvintų iš draudimų ir kaip veiktų (1)

41169
2021 m. kovo 31 d. 08:54
Pirmoji „Delfi ryto“ tema — velykinis stalas. Šventinius produktus panagrinėsime su maisto technologe Raminta Bogušiene.

Lietuvoje siūloma idėja naudoti „imuniteto pasą“ kaip būdą išlaisvinti žmones ir verslą iš karantino draudimų. „Žaliąjį pasą“ tokiais tikslais naudoja COVID-19 skiepijimo procese lyderiaujantis Izraelis. Kaip galėtume pasekti Izraelio pavyzdžiu ir kaip turėtų veikti „imuniteto pasas“ Lietuvoje, kalbėsime su įvairiems Europos Sąjungos projektams vadovaujančiu ekspertu Dovydu Vitkausku.

Ar kada nors apsipirkinėdami esate paėmę bananų kekę ir nuo jos nulaužę vieną vaisių, nes pagalvojote, kad tiek bus per daug? Pasirodo, tokių bananų vienišių parduotuvėje imti niekas nebenori, todėl dažniausiai jie pakliūva į „Maisto banko“ sandėlius. Ir tai – tik labai maža dalis čia patenkančių produktų. Daugiau nei 13ka milijonų eurų – tokia per metus išdalijamų produktų vertė . Apie tai žiūrėkite pasakojimų cikle „Paramos galia“. Reportažą rengė kolegė Gintarė Bakūnaitė.

Visai neseniai, kovo 19-tą dieną Kakė Makė jau 11-tą kartą paminėjo savo 5-erių metų gimtadienį. Pirmą kartą mažųjų pamilta Kakė Makė kalba ne vaikams, o tėvams ir pristato naują knygą „KAKĖ MAKĖ TĖVAMS“. Neretai tėvai susiduria su nemenkais iššūkiais auklėjant vaikus ir griebiasi įvairiausių auklėjimo priemonių, tačiau kaip auklėti negąsdinant? Kaip užmegzti ryšį ir kurti susitarimus su naujosios alfa kartos vaikais? Apie tai kalbėsime su knygos „KAKĖ MAKĖ TĖVAMS“ autore, dviejų mergaičių mama, vaikų psichologe Asta Blande.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai