Delfi rytas. Ar įvyko lūžis pandemijos valdyme ir kada galima tikėtis visiško karantino atlaisvinimo? (25)

63886
2021 m. gegužės 17 d. 08:19
Tradiciškai pirmadienį analizuojame pandeminius skaičius su duomenų mokslininku Vaidotu Zemliu-Balevičiumi.

Didelė dalis senųjų amatų ir verslų jau išnyko ir tai kelia grėsmę prarasti lietuvių tautos savitumą ir išskirtinumą. Vis tik Lietuvoje dar galima sutikti kailiadirbį, puodžių, kubilių ar kryždirbį. Būtent apie šiuos istoriją savo rankomis dar saugančius žmones pasakoja specialus „Delfi“ projektas „Išlikę“, kuris atsinaujino ir žiūrovus su išskirtinėmis asmenybėmis ir amatais supažinsins dar įdomesniu formatu.

Pasikalbėsime apie emocinio saugumo situaciją šalyje – tyrimai rodo, kad pusė visuomenės prisitaikė, o kitai pusei reikia pagalbos. Kiek prie savo darbuotojų emocinės gerovės turėtų prisidėti verslas ir kaip apskritai savo aplinkoje pagerinti emocinę situaciją, kalbėsime su psichologu dr. Gintaru Chomentausku ir draudimo bendrovės „Gjensidige“ generaliniu direktoriumi Mariumi Jundulu.

Legendinis žurnalas vaikams „Flintas“ švenčia 25-erių metų sukaktį. Su mumis — leidyklos „Jūsų Flintas“ direktorius Sikstas Ridzevičius. Sveiki. Pasidomėsime, kaip tiek metų pavyksta išlaikyti vaikiškų leidinių populiarumą ir kaip apskritai kinta literatūra vaikams.

O laidos pabaigoje nusikelsime į Roterdamą, kur kolegė Gintarė Urnikienė seka visas „Eurovizijos“ naujienas ir praneša „Delfi“ žiūrovams ir skaitytojams.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai