Delfi rytas: Ar gripo virusas išnyks, ar sustiprės? (1)

78841
2021 m. spalio 25 d. 08:28
Nors dabar didžiąją dalį visuomenės dėmesio pasiglemžia koronavirusas, niekur nedingo ir gripas, kurio sezonas jau prasidėjo. Kaip atskirti šių virusų simptomus, kaip apsisaugoti nuo gripo ir ar koronavirusas jį išstums – apie tai kalbėsime su šeimos gydytoju Valerijumi Morozovu.

Atsižvelgiant į neatsargų vairuotojų elgesį kelio ruožuose, kuriuose dirba kelininkai, šį mėnesį Klaipėdos kelių eismo policija inicijuoja socialinę akciją „Saugus greitis – saugūs kelininkai“. Apie šios akcijos tikslą ir rezultatus kalbamės su Klaipėdos kelių policijos viršininku Mindaugu Džermeika ir „Kelių priežiūros“ Vakarų regiono vadovu Algimantu Šmitu.

Darbdaviai skundžiasi, jog darbuotojų, ypač tam tikrose srityse, itin trūksta, todėl tai bandoma spręsti viliojant darbuotojus iš kitų šalių. Kaip mums sekasi tai daryti ir ar esame konkurencingi rinkoje? Apie tai kalbamės su vadovų paieškos įmonės „Master Class Lietuva“ vadovė Laura Duksaitė-Iškauskienė.

Rinkodaros, komunikacijos, vadybos profesionalams ir kitų sričių lyderiams skirtas portalas M360 stiprina savo pozicijas ir nuo šiol prenumeratoriams siūlys dar daugiau išskirtinio turinio. Plačiau apie tai – pokalbyje su M360 redaktore Jūrate Žuolyte.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai