Delfi rytas. Apie situaciją grožio paslaugų sektoriuje: kiek šios paslaugos dar brangs? (0)

32620
2023 gegužės mėn. 24 d. 11:00
Valdžios planus kelti mokesčius tiems, kurie verčiasi individualia veikla, amatininkai pasitinka niūriomis nuotaikomis: vieni žada kelti kainas, o dirbantys srityse, kur tai dėl konkurencijos su šešėliu neįmanoma, kalba apie bankrotus. Apie situacija grožio paslaugų sektoriuje pokalbis su Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidente Jolanta Mačiuliene.

Ar puikioms atostogoms būtinos kelionės į tolimus kraštus? Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ sako, kad norint išties patogiai ir kokybiškai pailsėti toli keliauti nereikia ir pristato vasaros kampanija „Atrask tai, kas sava“. Plačiau apie ją pokalbis su agentūros atstove Dovile Seliuke.

Gegužės mėnuo pasaulyje yra skirtas priminti visuomenei apie inkstų ligas, neatitaisomas jų funkcijas bei to prevenciją. Apie visa tai pokalbis su LSMU ligoninės Kauno klinikų Nefrologijos klinikos Detoksikacijos skyriaus vadove prof. Edita Žiginskiene.

Startuoliams bręstant natūraliai atsiranda poreikis turėti daugiau struktūros: daugiau skyrių, daugiau vadovų, vadovų pavaduotojų, analitikų ir t.t. Tačiau pernelyg „įstruktūrinus“ startuolį, galima užlipti ant biurokratijos grėblio. Kaip to išvengti klausime „Paysera“ generalinio direktoriaus pavaduotojo Marijaus Plančiūno.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai