Delfi rytas. Andrius Mamontovas prieš daugiau nei 30 metų: kodėl naujame klipe — praeities vaizdiniai? (32)

23476
2020 m. rugpjūčio 6 d. 09:14
Andriaus Mamontovo vaizdo klipe – kadrai iš gyvenimo prieš pat Sovietų Sąjungos griūtį

„Delfi ryto“ studijoje Andrius Mamontovas pristatys naujausią muzikinį klipą „Malibu“, kuriame seni, nostalgijos pilni kadrai ir šiuolaikinė muzika vaizdo pagalba atsiskleidžia visiškai kitaip. Tokia sintezė atsiskleidžia dainos „Malibu“ iš naujausio A. Mamontovo albumo „Perlai ir Sakuros“ vaizdo klipe.

Jame panaudoti 1987-aisiais filmuoti kadrai iš Marijono Giedrio ir Andriaus Šiušos filmo „Parodų rūmai“, kuriame vaidino ir pats atlikėjas.

Kodėl vis daugiau žmonių renkasi laisvai samdomą darbą? Ar geriau turėti darbo sutartį, ar dirbti kaip laisvai samdomam darbuotojui? Apie tai papasakos advokatė Laura Baranauskienė.

Simona Bandita savo reportaže papasakos apie buvusią baleriną, kuri šiuo metu jau pensijoje, bet rengia neįprastus pasirodymus ant vieno iš Klaipėdos mikrorajono daugiaaukščio ir tapo šio miesto žmogumi voru.

Ir tradiciškai ketvirtadienį – knygų klubas. Šįkart kalbėsime apie vaikų literatūrą – knygas apie asmenybes, pakeitusias pasaulį. Jas pristatys literatūros apžvalgininkė Lina Buividavičiūtė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai