Delfi rytas. Alkoholio paliestų šeimų vaikai pasekmes jaučia ir suaugę: kaip atpažinti problemą ir sau padėti (0)

65205
2021 m. vasario 8 d. 23:12
Prieš dvi dienas sukako lygiai trys mėnesiai, kai sporto ir sveikatingumo klubai negali vykdyti savo veiklos. Dėl to sveikatingumo sektoriaus apyvarta smuko apie 90 procentų. Tiesa, nuo gruodžio 16 dienos sugriežtinus karantiną uždraustos individualios treniruotės lauke naujuoju Vyriausybės siūlymu turėtų būti atnaujintos, vis tik šio sektoriaus atstovai baiminasi laukiančių bankrotų. Tad apie tai pasikalbėsime su Lietuvos sveikatos klubų asociacijos prezidentu Aurimu Mačiuku.

Šią savaitę visame pasaulyje yra minima suaugusių ir alkoholio paliestose šeimose tebeaugančių vaikų savaitė. Kai kalbame apie alkoholizmo problemą, dažniau koncentruojamės į pačius priklausomus žmones, tačiau ši problema stipriai paliečia visa šeimą. Apie tai šį rytą pasikalbėsime su bendruomenėje „Aš esu“ savanoriaujančiu psichologu Liudu Vincentu Sinkevičiumi.

Lietuvos valdžiai neskubant sušvelninti karantino sąlygų, vis daugiau lietuvių išvyksta į užsienį dirbti nuotoliniu būdu. Atlanto vandenyno apsupty esanti Ispanijai priklausanti Tenerifės sala kasmet sulaukia daugybės užsieniečių, tačiau ši žiema ypatinga – žiemoti čia atvyko ypatingai daug lietuvių. Savo įspūdžius reportaže papasakos čia žiemojantys turistai, o laidoje tiesiogiai iš Tenerifės kalbėsime ir su čia jau keletą savaičių viešinčiu „Delfi“ specialiuoju korespondentu Dainiumi Sinkevičiumi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai