Delfi rytas. 70 proc. darbingo amžiaus neįgaliųjų nedirba: pagrindinė baimė – prarasti pašalpą (0)

20909
2022 liepos mėn. 4 d. 11:00
Lietuvoje yra 160 tūkst. darbingo amžiaus asmenų su negalia, tačiau tik 29 proc. iš jų dirba. Kodėl negalia stabdo įsidarbinti ir kokių pokyčių galime tikėtis šioje situacijose, klausime Dirbančiųjų neįgaliųjų asociacijos vadovės Simonos Kunigonytės.

Stovint automobilių spūstyje ir pasižiūrėjus, ką veikia vairuotojai, pamatysime, kad daugelis iš jų naršo savo mobiliuosiuose telefonuose. Viena dažniausių nelaimių keliuose priežasčių – vairuotojų nedėmesingumas. Kodėl vairuotojai nepaleidžia telefono iš rankų, nors supranta, kad tai kelia didelį pavojų? Apie tai pasikalbėsime su VU psichologu doc. dr. Kęstučiu Dragūnevičiumi.

Nors įprasta, kad vasarą televizijos kanalai atostogauja ir ruošiasi naujam sezonui, tačiau „Delfi TV“ apsukų nemažina ir netgi vasarą pristato naujus projektus bei laidas. Daugiau apie niekad nenutrūkstančio Delfi TV sezono naujienas mums papasakos „Delfi“ rinkodaros vadovas Irmantas Matilionis.

Muzikos ir festivalių entuziastai iš įvairiausių Europos kampelių rinkosi Šiaurinėje Lenkijos dalyje, Gdynioje vykusiam festivalyje „Open’er“. Čia apsilankė ir „Delfi“ žurnalistė Kornelija Jasiūnaitė, kuri parengė vaizdo pasakojimą – apie visas keturias festivalio dienas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai