Taip pat kalbinsime Pasaulio ralio reidų (W2RC) čempionu pirmą kartą mūsų šalies istorijoje tapusį lietuvį Laisvydą Kancių.

Vėliau psichoterapijos grandas Eugenijus Laurinaitis pristatys savo naujausią knygą „Žuvis vandenyje“. Nuo pat gimimo iki paskutinio atodūsio sukamės tarp žmonių – mums tai taip natūralu, kad šio proceso nė nepastebime. Kaip kad ir žuvis nepastebi vandens, po kurį nardo. O vanduo gali būti ne tik skaidrus, bet ir drumstas, o kartais – netgi nuodingas. Tačiau žuviai tai nerūpi, ji nardo po jį negalvodama. Ir mes susitelkę tik į savo troškimus ir tikslus, apie tai, KAIP vyksta pats bendravimas, nesusimąstome. Autorius veda skaitytoją per visus žmogaus gyvenimo etapus ir pateikia išsamią bendravimo abėcėlę, kad nardydami it žuvys būtume sąmoningi ir atidūs, pažintume vandenis, po kuriuos plaukiojame: ar jie geri, uginantys ir teikiantis laimę? O jei žalingi ar sekinantys, kaip galėtume juos pakeisti?

O taip pat domėsimės, kaip įvairūs technologiniai prietaisai gali padėti sekti sveikatos rodiklius. Tą mums padės padaryti Arnoldas Lukošius, „Tele2“ inovacijų ekspertas.