Po šios žinios prabilo ir medikai. Pasak jų, kai kurie tokie atvejai lieka net nepaskelbti, o rugsėjo pabaigoje iš gyvenimo pasitraukė ir kita medikė. Apie tai ką ten išgyventi medikams ir kokie krūviai jiems tenka, pasikalbėsime su Lietuvos medikų sąjūdžio valdybos pirmininke Auristida Gerliakiene.

Nuo kitų metų sausio prasidės negalios reforma, kuri palies žmonių, turinčių negalią ir jų artimųjų kasdienį gyvenimą. Vienas iš esminių reformos tikslų – pokyčiai nustatant negalią ir pagalbos teikimas vieno langelio principu. Apie reformą šiandien kalbėsimės su Socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickienė.

Siaurasis geležinkelis jau trečius metus siūlo pasitikti Kalėdas kartu. Šalies gyventojai kviečiami į kalėdinio siauruko kelionę, kurioje lankytojų laukia Kalėdų senelio sveikinimas, nykštukų palyda, edukacinė programa ir kitos šventinės pramogos. Plačiau Akvilės Bružinskaitės reportaže.

Žmogaus kūne yra įvairiausių odos darinių – vieni iš jų karpos bei papilomos. Šie dariniai gali reikšti, kad organizme atsirado virusas, o štai apgamai kartais byloja apie daug rimtesnes problemas. Daugiau apie tai šiandien pasikalbėsime su „Gintarinės vaistinės“ vaistininkė Sigita Korbutaite.

Šiuo metu gaminančių elektros vartotojų skaičius Lietuvoje jau perkopė 39 tūkstančius. Taip rodo naujausi bendrovės ESO duomenys. Energetikos ministerija neigia pastaruoju metu viešoje erdvėje pasirodančią informaciją, jog planuojama keisti privatiems gaminantiems vartotojams taikomą dvipusės apskaitos modelį, kai perteklinė elektros energija tiekiama į elektros tinklus ir vėliau per kaupimo laikotarpį susigrąžinama.

Nemokamoje, nuotolinėje asmeninių finansų konferencijoje Mano investicija kitą savaitę gruodžio 5-7 dienomis pranešimą skaitys ir mūsų studijos viešnia „Saulės grąža“ direktorė Deiminta Noreikienė.