Į nepavydėtiną situaciją patekęs Juknevičius padėjo Vasiljevui ir leido jam išsaugoti 10-ą vietą (0)

45071
„Kreda“ | www.DELFI.lt
2022 m. sausio 14 d. 14:39
Sausio 14-ąją vykusiame dvyliktame – paskutiniame – greičio ruože „Kreda“ prakirto du ratus, bet pasiekė Dakaro finišą. „Kreda“ komandos ekipažas likus 50 kilometrų iki finišo sustojo padėti Vladimirui Vasiljevui, kuris paprašė partempti iki finišo.

Šį lenktynininką iš Rusijos nuo Vaidoto Žalos Top-10 skyrė apie 1 val. ir 30 min. Antanas Juknevičius pateko į labai nepavydėtiną situaciją – draugas trasoje prašė pagalbos ir tas pats draugas, buvo tautiečio Vaidoto Žalos konkurentas dėl vietos TOP-10.

Antanas Juknevičius sutiko partempti Vladimirą Vasiljevą iki finišo, nes nuo tautiečio jį skyrė didelis laiko rezervas. Pasiekus finišą, Vladimiro Vasiljevo persvara nuo Vaidoto Žalos sumažėjo iki 29 minučių, tačiau jam pavyko bendroje įskaitoje išsaugoti vietą TOP-10.

V. Vasiljevas dabar turi rasti kas partemptų jo automobilį iki galutinio kontrolės taško, esančio prieš finišo podiumą, nes Antanas Juknevičius atsisakė tai daryti. Vaidotas Žala dar gali pakilti į TOP-10, jeigu Vladimiro Vasiljevo automobilio partempimas užtruks ar jis neras pagalbos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai