Viešojo kalbėjimo mokytoja Adrija Čepaitė: charizma yra išmokstamas dalykas (17)

7066
2018 m. lapkričio 30 d. 19:21
Aktorė, dėstytoja ir viešojo kalbėjimo mokytoja Adrija Čepaitė įsitikinusi – charizmos galima išmokti. Šį savo įsitikinimą ji pagrindžia ir praktiškai, kadangi pati to moko kitus.

„Charizma yra toks dalykas, kuriuo norima sekti ir kuriuo tikime. Charizmatiški žmonės yra tie, kurie įkvepia aplinkinius. Ne tie, kurie rodo ir demonstruoja save. Charizmatiški žmonės kituose žmonėse mato ir apeliuoja į jų gerąsias puses, bendrauja su tuo žmogumi geresniame pavidale ir tiki, kad tas žmogus yra toks, kol tas žmogus pats patiki, jog toks yra. Tas charizmatiškas žmogus mato kitame žmoguje stebuklą, o tam, kad tu matytum ktą stebuklą, pirmiausia turi galvoti apie tą kitą žmogų. Ir visą savo dėmesį sutelkti į tą kitą žmogų. Ne į tai, kas tau iš to, o į tai, kas jam iš to. Tik tada tavo organizmas ima duoti, tavo kūnas išsiplečia, raumenynas atsipalaiduoja ir išsiskiria dopaminas, hormonas, kuris mus pakelia. Mūsų akys ima blizgėti, mes turime daugiau energijos, nes duodami, mes kuriame“, – savo mintimis laidoje „Boso valanda Jovaišu“ dalijosi A. Čepaitė.

Visą pokalbį su Adrija Čepaite stebėkite vaizdo įraše.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai