„Sodros“ direktorius: mane išdurti – sudėtinga (6)

3243
2018 m. gegužės 11 d. 10:17
Laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias – „Sodros“ direktorius Mindaugas Sinkevičius.

„Su manimi dirbti ir diskutuoti – gana sunku, nes dažniausiai turiu savo įsivaizdavimą, kaip turėtų būti. Išdurti mane sudėtinga, nes esu iš tų vadovų, kurie mėgsta dalyvauti visur. Kadangi atėjau iš verslo ir neturėjau galimybės gerai suprasti „Sodros“ vidinių procesų jau iš anksto, tai teko pačiam daug įsigilinti. Iš principo nesu labai pasitikintis žmonėmis, todėl mėgstu žinoti viską pats, kad suprasčiau ir galėčiau priimti, mano manymu, teisingą sprendimą. Teko įsigilinti į visus sprendimus ir dabar suprantu, kas vyksta visose dalyse ir galiu diskutuoti su kiekvienu specialistu“, – laidos vedėjo paklausias, kokiu vadovu yra kiekvieną dieną, atsakė pašnekovas.

Didžiausios pamokos, kurias Mindaugas Sinkevičius išmoko dirbdamas „Sodroje“, kas turi pasikeisti, kad žmonės iš šios įstaigos gautų ne tai, kas siūloma, o tai, ką jie nori ir ateities planus, šioje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai