Panevėžio verslininkas: dirbti Lietuvoje turi norėti ir filipiniečiai (7)

3755
Parengė Justinas Arlauskas | www.DELFI.lt
2018 m. gegužės 18 d. 10:25
Laidos „Boso valanda su Jovaišu“ svečias – dabar jau buvęs Panevėžio metalo apdirbimo įmonės „Metalistas LT“ direktorius Mantas Gudas pokalbio pradžioje prasitarė, jog šiuo metu jaučiasi taip, lyg pats sau spirtų į užpakalį ar trenktų per nagus ir netrukus paaiškina, kodėl.

Pasirodo, kad jau beveik metai, kaip įmonės, kurią prieš 13 metų kartu su bendraminčiais įkūrė, vairas patikėtas naujam direktoriui, o pats pašnekovas šiuo metu užima įmonės valdybos pirmininko pareigas.

„Šią situaciją apibūdinčiau tarsi žiūrėjimą, kaip naujai pasamdyta auklė maitina tavo kūdikį, kuriam nuo to maisto paleidžia vidurius, o tu negali nieko padaryti arba stengiesi nesikišti. Tai – tikrai nelengva, bet, jeigu tu nori augti į kitą etapą, turi perlipti save, savo instinktus ir pirminius norus kištis“, – įsitikinęs pašnekovas.

Kalbėdamas apie sunkumus, su kuriais šiandien susiduria regionuose veikiančios įmonės, M. Gudas be to, kad nuolat trūksta kvalifikuotų darbuotojų, taip pat paminėjo, kad pačiose įmonėse trūksta suvokimo, kad jie nėra tik vieno, tam tikro regiono žaidėjai.

„Reikia, kad organizacijose būtų pasėtas mentalinis suvokimas, jog nesame tik Panevėžio įmonė, o esame nacionalinė įmonė, į kurią žmonėms atvažiuoti dirbti, kad ir iš Vilniaus, o tada ir iš Ukrainos, o dar vėliau ir iš Filipinų, yra nieko tokio“, – teigia laidos svečias.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi