Iš informacinių technologijų į automobilių verslą nėręs vadovas: visur ir visada ieškokite balanso (0)

4864
Parengė Justinas Arlauskas | www.DELFI.lt
2018 m. gegužės 25 d. 13:10
Laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias – „Moller Auto“ „Volkswagen“ centro generalinis direktorius Tomas Deržanauskas.

„Aš esu labai laimingas žmogus, kuris svajoja atsargiai, nes visos mano svajonės išsipildo“, – dar pokalbio pradžioje paprašytas prisistatyti sako laidos svečias.

Tam, kad žmonės jaustųsi laimingi, anot T. Deržanausko, tiek profesinėje srityje, tiek asmeniniame gyvenime – svarbu ieškoti balanso.

Paklaustas, kaip pats atranda balansą, T. Deržanauskas atsako:

„Labai svarbu suprasti visas suinteresuotas puses ir, netgi pasakyčiau, tvarkytis su savo gobšumu vienoje ar kitoje pusėje ir sugebėti pasakyti, man yra gana“.

Kalbėdamas apie tai, koks yra vadovas, svečias save įvardija kaip vadovą, kuris siekia rezultato ne tik remdamasis vien rodikliais, tačiau ir turėdamas aiškią, į priekį stumiančią viziją.

„Jeigu mes turime aiškią viziją ir labai aiškiai komunikuojam, kodėl kompanija egzistuoja, koks yra tikrasis jos „kodėl“, tai darbuotojų, vedinų tos vizijos, kuriamas rezultatas kompanijai yra gero vadovavimo pasekmė. Tuo metu vadovams yra labai didelė rizika matyti rezultatą kaip priežastį. Rezultatas yra pasekmė aiškaus vizionieriško vadovavimo, paremto kompanijos vertės kūrimu ir naujomis idėjomis“, – sako laidos svečias.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai