„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Petraitis apie dietą versle (0)

2764
DELFI TV
2016 m. gegužės 26 d. 18:56
Kiekvienas verslininkas nori, kad jo kuriamas produktas ar paslauga būtų sėkmingi. Ne paslaptis, kad verslo sėkmė dažnai priklauso nuo jį plėtojančios komandos ir tinkamos įmonės struktūros. Šiandieniniame verslo pasaulyje itin populiari lieknoji vadyba, dar geriau žinomą kaip „lean“. Apie tai ir dar daugiau laidoje papasakos Lean.lt vadovas Vidas Petraitis.

Anot pašnekovo, „lean“ vadyba nėra labai sudėtingas reiškinys. Tai paprasčiausias protingas resursų paskirstymas - iš mažiausiai resursų siekiama gauti daugiausia naudos.

Kaip formuoti įmonę remiantis „lean“ vadyba ir kaip tinkamai remtis vadinamąją dietą versle pamatysite laidoje.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Laidoje bus kalbamasi ne tik su stambų verslą plėtojančių įmonių vadovais. Šį sezoną daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai