„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Krolytė apie drabužių verslą ir šiuolaikinį klientą (4)

7353
2016 m. birželio 2 d. 19:26
Šioje laidoje - visa tiesa apie tai, kaip Lietuvoje keitėsi klientų įpročiai. Bene geriausiai tai galėjo pajusti mažmeninė drabužių prekyba, kuri pradėjusi nuo paprastų krautuvių dabar sparčiai eina prie utopinėmis laikytų išmaniųjų technologijų. Apie tai laidos vedėjui verslo konsultantui Sauliui Jovaišui pasakos „Baltika Lietuva” vadovė Viktorija Krolytė.

Įmonės „Baltika Lietuva”, kuriai priklauso tokie parduotuvių tinklai kaip „Mosaic”,„Monton”, „Ivo Nikkolo”, „Baltman” bei „Bastion”, vadovė tikina, kad mados verslas yra vienas labiausiai besikeičiančių. V. Krolytės teigimu, šiuolaikinio kliento pirkimo įpročius lemia ne tik oras, bet ir psichologinė būsena.

Apie tai kaip įtikti klientui ir kaip suvaldyti kintantį mados verslą pamatysite laidoje.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Laidoje daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai