„Boso valanda su S. Jovaišu“: „Telia" vadovas K. Šliužas apie iššūkius ir pamokas per metus trukusį bendrovių sujungimą (6)

4769
DELFI TV
2017 m. gegužės 25 d. 19:26
Šios savaitės laidos „Boso valanda su S. Jovaišu svečias „Telia Lietuva“ vadovas Kęstutis Šliužas. Pačioje pokalbio pradžioje šis vyras save pristato kaip žmogų, kuris kaifuoja spręsdamas sudėtingus uždavinius. Nelengvų uždavinių jam teko išnarplioti per paskutinį pusmetį, kai reorganizuotos bendrovės „Teo Lt“, „Omnitel“ ir „Baltic Data Center“ tapo viena šeima pavadinimu „Telia“.

„Viskas prasidėjo nuo naujos komandos suformavimo ir išsigryninimo nuo skeptikų arba žmonių, kurie tik eina, burba ir visur mato tik problemas, o ne jų sprendimo būdus ir galimybes. Aš visada buvau labai atviras kalbėdamas apie tikslus ir ko tikėtis, taip pat apie sprendimų priėmimo eigą“, – pasakojo K. Šliužas.

Kalbėdamas apie verslą ir vadovavimą K. Šliužas pabrėžė nemanantis, kad galima būti geru vadovu, kai tavo ego netelpa pro duris. „Verslas yra komandinis sportas. Jeigu komanda neina kartu su tavim, yra atotrūkis, tu neišnaudoji to resurso, kuris yra. Reikia ir kalbėtis, ir dairytis, ir klausyti, ar čia dar iš paskos kažkas bėga, ar nebe“, – savo įžvalgomis apie buvimą geru vadovu dalinasi laidos svečias.

Daugiau apie komandos pasitikėjimą, iššūkius, laimėjimus, pamokas ir gerąją patirtį žiūrėkite laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi