„Boso valanda su S. Jovaišu“: S. Grudienė apie tai, kaip metinio pokalbio nepaversti tuščiomis kalbomis apie orą ir bites (1)

4163
DELFI TV
2016 sausio mėn. 30 d. 19:10
Naująjį sezoną laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ tęsia aiškius patarimus, skirtus verslo atstovams. Šį kartą laidos tema itin paprasta, bet labai reikalinga – metiniai pokalbiai. Vadovavimo konsultantas Saulius Jovaišas apie tai, kodėl reikalingi metiniai pokalbiai bei kokie jie turėtų būti, kalbina Personalo valdymo profesionalų asociacijos valdybos pirmininkę Solveigą Grudienę.

Pašnekovė intriguoja, jog daugelis vadovų Lietuvoje metinius pokalbius supranta neteisingai. „Itin svarbu vadovui nuspręsti keletą esminių metinio pokalbio tikslų. Kad nebūtų taip, kad kalbam apie orą, bites, šiaip apie viską ir darbuotojui pasakome, kad iš esmės tu gerai dirbti ir toliau taip „varyk“. Žmogus išgirsta gerą žodį ir toliau eina taip, kaip suprato“, – patarimus dalijo S. Grudienė.

Kaip išvengti neefektyvių ir tuščiomis dažnai vadinamų kalbų bei kaip skatinti savo darbuotojus tobulėti žiūrėkite laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Vedėjas garantuoja, jog laidoje bus kalbamasi ne tik su stambų verslą plėtojančių įmonių vadovais. Šį sezoną daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai