„Boso valanda su S. Jovaišu“: R. Beržanskienė apie prekės ženklų svarbą ir cepelinus (1)

2978
DELFI TV
2016 vasario mėn. 10 d. 20:30
Laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ tęsia patarimus besidomintiems verslu. Šį kartą laidoje kalbamasi apie vieną svarbiausių veiksmų smulkiesiems verslininkams – prekės ženklo sukūrimą ir įregistravimą. Ar įmanoma įregistruoti prekės ženklą „cepelinas“? Į visus rūpimus klausimus atsakys viena iš advokatų kontoros „Sorainen“ partnerių Renata Beržanskiene.

Pašnekovė konkrečiai atsako į visus rūpimus klausimus apie prekės ženklus - kam jie reikalingi, kodėl būtina savo prekės ženklą branginti bei kaip išvengti varginančio įregistravimo proceso.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Laidoje daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai